Jeżeli obróbka wideo, to coś co was interesuje, to ten kurs jest właśnie dla was. Jeżeli chcielibyście tworzyć niesamowite efekty na filmie, to zapraszam was do oglądania. Sony Vegas Pro 13, to program idealny, do montowania filmów, dlatego jeśli chcecie zacząć swoją przygodę z tym zajęciem, to poświęćcie kilka minut i przekonajcie się sami, że nie jest to wcale, aż tak skomplikowane. To jest poradnik, w którym prezentuję wam podstawy Sony Vegas Pro 13. Czas poznać najlepszy program do montażu filmów. Twórzcie fascynujące filmy, które będą zachwycać waszych znajomych. Pochwalcie się waszą kreatywnością i niesamowitymi efektami, które zastosujecie w swoich wideo. Tworzenie materiałów nigdy nie było takie proste.  Koniec z pytaniami jaki program wybrać do obróbki filmów, bo ten poradnik powinien was przekonać, że Sony Vegas Pro 13, to najlepszy wybór!

Sony Vegas Pro 13 - uznany, profesjonalny program do cyfrowej edycji video i produkcji audio. Umożliwia zaawansowaną edycję formatów DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI w tym wykrywanie i naprawę synchronizacji A/V, możliwość wyciszania ścieżki audio na kasecie, przenoszenie i aranżację, edycję projektu źródłowego oraz automatyczną kwantyzację klatek. Możliwości edycji audio w programie Vegas są tak dobre, że wielu profesjonalistów z branży używa go tylko do produkcji muzyki. 

Sony Vegas Pro 13 to naprawdę dobre i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do edycji wideo, a przyda się wiedza, jak z nim pracować.
Twórz fantastyczne filmy do szkoły, biura, domu, pracy, sprzedaży, programów - odpowiednie dla wszystkich branż!

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs edycji wideo Sony Vegas Pro jest przeznaczony dla początkujących, którzy chcą nauczyć się podstaw edycji wideo. 
- Właścicieli małych firm
- YouTuber'ów
- Freelancerów
- Entuzjastów kinematografii
- Uczniów szkół oraz osób starszych

Kurs jest skierowany do osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z edycją wideo w programie Sony Vegas Pro 13. Zawartość kursu stanowią materiały instruktażowe pozwalające zwykłemu użytkownikowi przyswoić wiedzę niezbędną do stworzenia pierwszego, wyedytowanego według własnych preferencji i zapisanego w poprawnym formacie materiału wideo. 

Co potrzebujesz by zacząć?

Entuzjazmu, chęci, zapału do pracy oraz oczywiście programu Sony Vegas Pro 13 w celu przećwiczenia sobie nabytej wiedzy ^^

Czego się dowiesz z kursu?

Podczas kursu zostanie zaprezentowana wiedza z zakresu podstawowego funkcjonowania programu Sony Vegas Pro 13, zaś finalnie będziesz zdolny do zrobienia filmiku w którym sklonujesz samego siebie.

Ile musisz poświęcić czasu na kurs?

Niewiele :)


Słowa kluczowe: Sony Vegas Pro 13, edycja filmów wideo, efekty specjalne